Vejapjovės peilis 107x50x4 19 warynski wkr107x50x4p
Waryński
Su mokesčiais
pristatymas per 5-9 darbo dienas
Kiekis
Paskutinė prekė
Aprašymas
Peilis. dešinysis vejapjovės peilis 107x50x4mm skylė 19 naudoti 13800032 JF-Stoll WARYŃSKI (parduodama poromis po 25)
Prekės kodas: 13800032
palyginimo nr.: WKR107X50X4P, 13800032, 1380-0032
Ilgis: 107 mm
plotis: 49 mm
storis: 4 mm