Sferinis guolis ge 25fo 2rs
  • Sferinis guolis ge 25fo 2rs
  • Sferinis guolis ge 25fo 2rs
  • Sferinis guolis ge 25fo 2rs
  • Sferinis guolis ge 25fo 2rs
  • Sferinis guolis ge 25fo 2rs
Sferinis guolis ge 25fo 2rs
Mac Power
Su mokesčiais
pristatymas per 5-9 darbo dienas
Kiekis
Aprašymas
Sferinis guolis GE 25FO 2RS
Dalies numeris: K.GE25FO2RS
EAN: 8052461095462
Vienetas: Art
Specifikacijos: Platesnis vidinis žiedas
Taikymas:
Strypų galvutės
Teoriniai jungčių taškai
Pakabos
Savybės:
Dvipusis lūpų sandariklis
Privaloma priežiūra
Plieno-plieno slankioji jungtis
Privalumai: Didesnis leistinas įlinkio kampas dVidinis skersmuo: 25mm
D išorinis skersmuo: 47mm
Sandarinimo tipas: 2RS
Guolių tipas: Jungtinis guolis
C Išorinės dalies plotis: 18 mm BVidinės dalies plotis: 28mm dkRutulio skersmuo: 40,7 mm