Smeigtukas su rankena 28 x 123 mm z528123kr
Kramp
Su mokesčiais
pristatymas per 5-9 darbo dienas
Kiekis
Aprašymas
Z528123KR Smeigtukas su rankena, 28 x 123 mmDalies numeris Z528123KR
EAN 871616071364
Vieta
A,D Kaiščio išorinis skersmuo 28 mm
Kategorija 2
C Ilgis 138 mm
B Skylės atstumas iki galvos skersmuo 123 mm2 mm