F260960022080 hidraulinių blokų sandarikliai
AGCO
Su mokesčiais
pristatymas per 5-9 darbo dienas
Kiekis
Aprašymas
F260960022080 Hidraulinių blokų sandariklių rinkinys PRODUKTO APRAŠYMAS:
Originalus sandariklių rinkinys, naudojamas žemės ūkio traktoriuose, Fendt prekės ženklas.
Dalies katalogo numeris: F260960022080
Kategorija: Hidrauliniai blokai hidraulinė
Dalies gamintojas: FENDT
Pakaitalai:
Gamintojas: Fendt, Kita
Tinka mašinai:
Tractor >, Fendt >, 207 P Vario
Tractor >, Fendt >, 211 Vario
Tractor >, Fendt >, Farmer 108
Tractor >, Fendt >, Farmer 207 F
Traktorius >, Fendt >, Farmer 207 V
Traktorius >, Fendt >, Farmer 208 F
Traktorius >, Fendt > , Farmer 208 P
Tractor >, Fendt >, Farmer 208 V
Tractor >, Fendt >, Farmer 209 F
Tractor >, Fendt >, Farmer 209 P
Tractor >, Fendt >, Farmer 209 V