Kuro filtras Wdk96220
  • Kuro filtras Wdk96220
  • Kuro filtras Wdk96220
  • Kuro filtras Wdk96220
  • Kuro filtras Wdk96220
Kuro filtras Wdk96220
Mann
Su mokesčiais
pristatymas per 5-9 darbo dienas
Kiekis
Aprašymas
WDK96220 kuro filtras
INDEKSS: WDK96220
Ilgis: 220 mm
Vidinis skersmuo: 63
72 mm
Skersmuo išorė: 100 mm
Tvirtinimo sriegio skersmuo: M18
Filtruojama terpė: kuras
Tvirtinimo sriegio žingsnis: 1,5 mm